Giełda Grantodawców to cykl spotkań z instytucjami/firmami, które udzielają wsparcia podmiotom z Unii Europejskiej i krajów Partnerstwa Wschodniego. Tegoroczna Giełda będzie obywać się codziennie o godz. 13:00. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania informacji na temat udzielanych form wsparcia oraz zadawania pytań (poprzez chat) ekspertom reprezentującemu konkretnego Grantodawcę. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na - jęz. polski, angielski, rosyjski.


06.10.2020
Kreatywna Europa:
  unijny program, oferujący finansowe wsparcie dla sektorów kultury, audiowizualnych i kreatywnych. W ciągu 7 lat program przeznaczy 1,46 mld euro na realizacje projektów europejskich .
Głównymi celami programu są promocja europejskiej różnorodności kulturowej oraz dziedzictwa, budowanie kompetencji profesjonalistów, rozwój publiczności dla odbioru europejskich dzieł m. in. poprzez zwiększanie dostępu do kultury i utworów audiowizualnych.
Program zawiera trzy komponenty: MEDIA, Kultura i część międzysektorową.07.10.2020
TechSoup:
Od 2009 roku Fundacja TechSoup aktywnie wspiera III sektor zarówno w Polsce jak i w Europie. Naszą misją jest ułatwienie organizacjom społecznym dostępu do nowych technologii: oprogramowania, sprzętu i rozwiązań technologicznych. Uczymy też jak z nich korzystać. Budujemy społeczności, w których powstają innowacyjne rozwiązania technologiczne. Promujemy ideę otwartych danych publicznych, na podstawie których, we współpracy z NGO, aktywistami, lokalną administracją, oraz biznesem tworzymy narzędzia społeczne.
08.10.2020
Lublin Ventures to lokalny fundusz inwestycyjny działający jako Instytucja Otoczenia Biznesu. Koncentrujemy się na startup-ach i inwestycjach zalążkowych (Seed-Capital).
Realizujemy prywatne inwestycje kapitałowe i quasi-kapitałowe w wybrane przedsiębiorstwa. Jednocześnie inwestujemy swój know-how i oferujemy szerokie wsparcie merytoryczne.
Pomagamy poprawnie zdefiniować i rozwijać model biznesowy, uzyskać wsparcie i lewarowanie inwestycji z funduszy europejskich i innych podmiotów rynku finansowego.
Szukamy nowych, innowacyjnych rozwiązań i technologii, pomagając w ich rozwoju i pierwszych, najtrudniejszych krokach na rynku.09.10.2020
European Endowment for Democracy (EED)
(Europejska Fundacja na rzecz Demokracji (EED) to niezależna organizacja udzielająca dotacji, założona w 2013 r. Przez Unię Europejską (UE) i państwa członkowskie UE jako niezależny Międzynarodowy Fundusz Powierniczy w celu wspierania demokracji w europejskim sąsiedztwie (Partnerstwo Wschodnie - PW - Bliski Wschód i Afryka Północna - MENA), Bałkany Zachodnie, Turcja i nie tylko.
EED wspiera organizacje społeczeństwa obywatelskiego, ruchy prodemokratyczne, działaczy obywatelskich i politycznych oraz niezależne platformy medialne i dziennikarzy działających na rzecz pluralistycznego, demokratycznego systemu politycznego. Mogą to być również nowo utworzone lub niezarejestrowane organizacje, nieformalne platformy, grupy młodzieżowe i osoby indywidualne. W szczególności EED wspiera tych, których nie mogą wspierać inni darczyńcy i istniejące instrumenty UE.

Kontakt:
Justyna Targońska
Biuro – Centrum Współpracy Międzynarodowej Urząd Miasta Lublin
ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin
e-mail: justyna.targonska@lublin.eu
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję