Forum Partnerów organizowane w ramach Kongresu Współpracy Transgranicznej Lublin 2020 ma na celu stworzenie przestrzeni komunikacji oraz wymiany doświadczeń między organizacjami poszukującymi międzynarodowych partnerów. Wydarzenie da szansę wzajemnego poznania się podmiotom a proces rekrutacji jest gwarancją spotkania z nieprzypadkowymi ludźmi.
Każdego dnia wydarzenie będzie gromadziło praktyków projektowej współpracy międzynarodowej w następujących obszarach tematycznych:

6 października – przedsiębiorczość oraz współpraca międzysektorowa na rzecz rozwoju gospodarczego z uwzględnieniem ochrony środowiska
7 października – polityka społeczna w tym edukacja oraz projekty na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego
8 października – kultura, turystyka i sport

Do udziału zapraszamy przedstawicieli samorządów, biznesu, organizacji pozarządowych, instytucji miejskich oraz szkół i uczelni wyższych.
29 września 2020 r. – zakończenie przyjmowania zgłoszeń do uczestnictwa w Forum Partnerów.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: justyna.targonska@lublin.eu
Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej:

Formularz zgłoszeniowy (plik DOCX) Formularz zgłoszeniowy (plik DOC) Formularz zgłoszeniowy (plik ZIP)

* Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w rekrutacji na Forum Partnerów jest rejestracja na Kongres Współpracy Transgranicznej Lublin 2020.Kontakt:
Justyna Targońska
Biuro – Centrum Współpracy Międzynarodowej Urząd Miasta Lublin
ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin
e-mail: justyna.targonska@lublin.euTa strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję